Sobota, 2016-07-30

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 KLAS I- VI

2016-06-24
Powiększ zdjęcie

W dniu 24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Pani dyrektor Małgorzata Struniewska przywitała wszystkich zgromadzonych gości. Następnie głos zabrał  wójt Gminy Miastkowo Kazimierz Górski.  Dyrektor szkoły wręczyła świadectwa wszystkim uczniom klasy VI oraz  odebrała ślubowanie naszych absolwentów. Po ślubowaniu  uczniowie klas I - V, którzy zdobyli najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, otrzymali  świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody książkowe. Akademię zakończył występ szóstoklasistów, którzy przygotowali montaż słowno- muzyczny pod kierunkiem p. Bożeny Sienkiewicz.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

2016-06-23
Powiększ zdjęcie

Już się kończy roczek cały, już wakacje nam zostały.
Będzie nam się wciąż tęskniło, bo w przedszkolu było miło.
Choć przedszkole pożegnamy, jednak go w pamięci mamy.
Bo tu były miłe chwile i zabawek było tyle...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 dzieci w oddziale przedszkolnym A i B  odbyło się 23 czerwca 2016 roku. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Pod czujnym okiem p. Ilony Dmochowskiej  przedszkolaki przygotowywały prezentację swoich umiejętności. Dzieci wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym dziękując tym samym za  wspaniały czas spędzony w przedszkolu. Na koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów  i upominków. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!  Do zobaczenia we wrześniu!!!

SPOTKANIE Z POLICJANTEM - BEZPIECZNE WAKACJE

2016-06-21
Powiększ zdjęcie

Dnia 21 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać dzieci w czasie letniego wypoczynku, którą poprowadził Dzielnicowy gminy Miastkowo st. sierż. Zbigniew Zięba. Celem spotkania było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, na drodze. Gość rozmawiał z uczniami na temat, jak bezpiecznie spędzić czas wolny i ustrzec się przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Przypomniał zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu, w podróży, omówił jak zachować się, gdy zaczepi dzieci obca osoba lub gdy się zgubią. Policjant przestrzegał również  przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.

WIECZOREK POŻEGNALNY KLASY SZÓSTEJ

2016-06-16
Powiększ zdjęcie

Aby tradycji stało się zadość, również w tym roku - 14 czerwca  odbył się w szkole wieczorek pożegnalny klasy VI. Uczniowie tejże klasy oraz zaproszeni uczniowie z klasy piątej przybyli w godzinach popołudniowych do szkoły, aby w rytmie nowoczesnej muzyki pożegnać się z nią uroczyście. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek. którym można było się delektować w przerwach między tańcami. Zabawa była udana i trwała długo. Takie chwile pozostaną w pamięci i są miłym akcentem kończącym etap nauki w szkole podstawowej.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma