Kalendarium

Wtorek, 2016-02-09

Imieniny: Bernarda, Eryki

Statystyki

  • Odwiedziny: 91620
  • Do końca roku: 326 dni
  • Do wakacji: 136 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

BAL KARNAWAŁOWY - CHOINKA

2016-01-26
Powiększ zdjęcie

         

„Z Nowym Rokiem szedł karnawał,
przebieraniem się zabawiał.
W instrumenty przebrał drzewa,
wiatr w gałęziach pieśni śpiewał.
Przebrał dzieci, spójrzcie sami,
są Indianie z piratami
i serpentyn widać zwoje,
są krasnale, są kowboje...”

 

            Dnia 23 stycznia 2016 r. odbył się w szkole BAL KARNAWAŁOWY-CHOINKA 2016. Poprzebierani uczniowie  ochoczo pląsali w rytmach błyskotliwej, nowoczesnej muzyki. Tańce urozmaicane były różnymi konkursami i zabawami prowadzonymi przez studio artystyczne „Anima” z Białegostoku. Najbardziej oczekiwanym momentem było przybycie Świętego Mikołaja z workami pełnymi prezentów, a rodzice dostarczyli swoim pociechom różne słodkie smakołyki.  Czas zabawy szybko minął i żal było się rozstać. 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "SPRZĄTANIE ŚWIATA"

2016-01-22

Komisja w składzie:

1. Elżbieta Bazydło

2. Marta Witkowska

3. Bożena Sienkiewicz

              stwierdza, że w konkursie uczestniczyło 41 uczniów z klas „ 0”- VI.

                 Oto wyniki:

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Aleksandra Janus kl  „0a” – lat 5

Jakub Konopka kl. ”0a” – lat 6

Bartosz Więcek kl. „0b” – lat 5

Julia Bonus kl. II

Tobiasz Dmochowski  kl. II

Oliwia Chajęcka  kl. II

Patrycja Gawrych  kl. III

Patryk Przychodzień kl. III

Martyna Stefańska  kl. III

Kamil Popławski  kl. V

Emilia Jurkowska  kl. „0a” – lat 5

Hubert Kowalczyk  kl. „0a” – lat 6

Marcel Romański  kl. „0b”- lat 5

Kornelia Boguska  kl. II

Julia Romanowska  kl. II

Angelika Jurkowska  kl. III

 

Kaczyński Michał  kl. „0a” - lat 5

Klimek Łukasz  kl.”0a”- lat 5

Kowalczyk Paulina kl.”0b” – lat 4

Julia Romanik kl. II

Amelia Bednarczyk kl. II

Amelia Kurpiewska  kl. II

Jankowska Julia  kl. III

 

 Wyróżnienia:

Alicja Dmochowska, kl. „0a”

Oliwier Kowalski, kl. „0a”

Maja Dmoch, kl. „0a”

Błażej Romanik, kl. „0a”

Julia Tyszka, kl. „0a”

Lena Romańska, kl. 0a”

Dominik Popławski, kl. „0a”

Nikola Sikora, kl. „0a”

Jakub Sienkiewicz, kl. „0a”

Krystian Gogół, kl. „0a”

Zuzanna Dmoch, kl. „0a”

Fabian Burzyński, kl. „0b”

Szymon Drężek, kl. „0b”

Kacper Stroniewski, 0b”

Daria Rykowska, kl. „0b”

Emilia Klimek kl. II

Amelia Romanik kl. II

Kacper Ścibek, kl. II

GRATULUJEMY!

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "BOMBKA BOŻONARODZENIOWA"

2016-01-22

 Szkolna komisja:

  1. Ewa Mostył
  2. Marta Witkowska
  3. Elżbieta Bazydło

rozstrzygnęła w dniu 11 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Rydzewie szkolny konkurs plastyczny,  w którym uczestniczyło  4 uczniów z klasy 0, z kl. I – III  wzięło udział 15 uczniów, a z  klasy IV – VI – 4 uczniów. Łącznie udział wzięło 23 uczniów.

Klasyfikacja miejsc przedstawia się następująco:

              

 

       Klasa 0

 

Klasa I – III

Klasa IV– VI

MIEJSCE I

 

Julia Tyszka

Emilia Jurkowska

Aleksandra Janus

Jakub Sienkiewicz

 

Julia Romanowska kl. II

Jan Ustaszewski kl. II

Amelia Kurpiewska kl. II

Tobiasz Dmochowski kl. II

Joanna Tyszka kl. II

Maja Janus kl. II

Julia Grądzka kl. III

 Angelika Jurkowska kl. III

 

Eliza Bielacka kl. IV

Kamil Popławski kl. V

 

MIEJSCE II

-

Julia Romanik kl. II

Emilia Klimek kl. II

Julia Bonus kl. II

Oliwia Chajęcka kl. II

 

Bartosz Nasiadko kl. V

Paulina Kadłubowska kl. VI

 

MIEJSCE III

 

-

Patrycja Gawrych kl. III

Martyna Stefańska kl. III

Maja Tyszka kl. III

 

-

GRATULUJEMY!

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO O ZASIĘGU POWIATOWYM POD NAZWĄ „ŚWIAT W PRZYSZŁOŚCI”

2016-01-22

Cel konkursu:

  • czerpanie radości z procesu tworzenia, pobudzenie aktywności twórczej oraz  popularyzacja i konfrontacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży,
  • zapoznanie dzieci z ideą Dnia Przyszłości, zainteresowanie ich rozwojem nauki i technologii, pobudzenie ich kreatywności oraz zarażenie ich, afirmacyjną postawą względem rzeczywistości.

Warunki uczestnictwa:

1. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów w następujących kategoriach:

I kategoria – kl. 0

II kategoria –klasy 1 - 3

III kategoria - klasy 4 - 6

2. Technika i forma prac: techniki dowolne (oprócz plakatu): malarstwo, rysunek, grafika oraz  techniki mieszane, z wyjątkiem technik przestrzennych. Wymiar prac dowolny z zastrzeżeniem, że nie może przekraczać wymiaru A3.

3. Uczestnik może oddać jedną pracę konkursową.

4. Opis pracy:  prace należy podpisać: imię, nazwisko, klasa..

7. Prace należy dostarczyć do dnia 19 stycznia 2016 roku.

8. Komisja artystyczna dokona oceny prac. Weźmie pod uwagę przede wszystkim:

v  wniesiony wkład twórczy,

v  pomysłowość, estetykę

v  samodzielność wykonania.

9. Komisja wyłoni zwycięzców w poszczególnych kategoriach, przydzieli dyplomy.

10. Wszystkie prace biorące udział w konkursie pozostaną własnością organizatora - szkoły.

11.Nagrodzone prace zostaną wysłane na  etap powiatowy do Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy.

Życzymy twórczej pracy. Powodzenia!

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

2016-01-22

Szkolna komisja:

  1. Ewa Mostył
  2. Elżbieta Bazydło
  3. Marta Witkowska

               rozstrzygnęła w dniu 11 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Rydzewie szkolny konkurs plastyczny,  w którym uczestniczyło 17 uczniów z klasy 0, z kl. I – III  wzięło udział 33 uczniów, a z  klasy IV – VI – 14 uczniów. Łącznie udział wzięło 64 uczniów.

 Klasyfikacja miejsc przedstawia się następująco:

 

 

Klasa 0

 

Klasy I- III

 

 

Klasy IV – VI

 

I miejsce:

 

Oliwia Więcek kl. 0b

Paulina Kowalczyk kl. 0b

Karolina Kaczyńska kl.0b

 

Jakub Tomczak kl. I

Maja Szczubełek kl. I

Mikołaj Dulewicz kl. I

Hubert Gaczkowski kl. I

Kacper Wierciński kl. I

Jakub Gers kl. I

Rafał Tchórznicki kl. I

Tobiasz Dmochowski kl.II

Amelia Kurpiewska kl. II

Julia Bonus kl. II

Julia Romanik kl. II

Oliwia Chajęcka kl. II

Kornelia Boguska kl. II

Julia Romanowska kl. II

Joanna Tyszka kl. II

 Martyna Stefańska kl. III

Maciej Kaczyński kl. III

Gabriela Gądek kl.  III

Julia Grądzka kl. III

Eliza Bielacka kl .IV

Kamil Popławski kl. V

Natalia Ciecierska kl. VI

Julia Stroniewska kl.VI

Wiktoria Romanik kl. VI

Izabela Kaczyńska kl. VI

Maciej Wierciński kl. VI

Damian Jankowski kl. VI

 

 

 

II miejsce:

 

Kacper Srroniewski kl. 0b

Szmon Drężek kl. 0b

Nikola Sikora kl.0a

Aleksandra Janus kl.0a

Zuzanna Dmoch kl. 0a

Julia Tyszka kl. 0a

 

Daria Karasińska kl. I

Oskar Chrostowski kl. I

Gabriela Rykowska kl. I

Amelia Gerwatowska kl .I

Emila Klimek kl. II

Jan Ustaszewski kl. II

Angelika Jurkowska kl. III

Patrycja Gawrych kl. III

Patryk Jankowski  kl. IV

Bartosz Nasiadko kl. V

Paulina Kadłubowska kl. VI

Alicja Pyskło kl. VI

 

III miejsce:

 

Daria Rykowska kl.0b

Mikołaj Szczubełek kl. 0b

Maciej Drężek kl. 0b

Emilia Jurkowska kl. 0a

Lena Romańska kl. 0a

Michał Kaczyński kl.0a

Maja Dmoch kl. 0a

Krystian Gogół kl. 0a

Jakub Sienkiewicz kl. 0a

Amelia Kandybowicz kl. I

Seweryn Konopka kl. II

Błażej Szczubełek kl. III

Zuzanna  Łukasiewicz kl. I

Mateusz Małż kl. I

Jakub Roamnik kl. I

 

Aleksandra Romanik kl. V

Mateusz Grzyb kl. V

 

 Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

 

 

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma