Kalendarium

Sobota, 2018-03-17

Imieniny: Reginy, Patryka

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 214175
  • Do końca roku: 289 dni
  • Do wakacji: 97 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

SPOTKANIE Z RODZICAMI

2018-03-09

                             Podobny obraz

                                                              SZANOWNI RODZICE!

                                         Zapraszamy na spotkania:

15 marca 2018 r. (czwartek)  – spotkania z wychowawcami.

19 marca 2018 r. (poniedziałek)  o godz. 13.00 -  spotkanie poprowadzi pracownik Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łomży na temat „Rozpoznawanie zagrożeń i zapobieganie niebezpiecznym zachowaniom dzieci i młodzieży”.

Znalezione obrazy dla zapytania SŁOŃCE GIFY

SPOTKANIE Z POLICJANTEM "BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2018"

2018-01-12

    W związku ze zbliżającymi się feriami do szkoły zawitał policjant p. Zbigniew Zięba. Dzielnicowy spotkał się z uczniami kl. I – VII, aby porozmawiać o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych. Szczególna uwaga została skupiona  na zasadach bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych, zabaw na świeżym powietrzu. Policjant przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem zbiornikach wodnych, tj. rzekach, jeziorach, stawach oraz ostrzegał przed zjeżdżaniem na sankach z górek znajdujących się blisko ulic. Przypomniał również zasady poruszania się po drogach.

     Na koniec życzył wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych ferii.

                                  

CHOINKA NOWOROCZNA - BAL KARNAWAŁOWY

2018-01-21
Powiększ zdjęcie

    Choinka noworoczna na zakończenie I półrocza nauki jest w naszej szkole jednym z najbardziej  oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń.  Toteż dzisiaj  sala gimnastyczna zmieniła się w balową salę pełną poprzebieranych postaci. Były wróżki, piraci, policjanci, damy dworskie i jeszcze tacy bohaterowie, których nie jestem w stanie nazwać. Jednym słowem cuda – cudeńka. Zabawę karnawałową prowadzili animatorzy ze Studia Artystycznego „Anima” z Białegostoku. Były różne konkursy, zabawy i tańce. Dzieci spotkały się z ogromną  maskotką Poppy. Nie zabrakło również malowania twarzy, profesjonalnego skręcania baloników, zamykania w bańce mydlanej. Wszyscy z ogromnym apetytem zajadali się watą cukrową, popcornem i ciastem. Z dalekiej Laponii przyjechał św. Mikołaj z dużym workiem prezentów,  bo wiadomo, że w naszej szkole są najgrzeczniejsze dzieci, więc wszystkie otrzymały paczki.

      Wszyscy bawili się wybornie i  z wielką radością.

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

2018-01-19
Powiększ zdjęcie

    Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z oddziałów przedszkolnych – grupa A i B zaprosiły na uroczystość swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny; recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, przedstawiały scenki z życia dziadków. Niejednemu z nich kręciła się łezka w oku. To były wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy ze swoich wnuków. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z pociechami. Do tak wspaniałego występu dzieci zostały przygotowane przez p. Ewelinę Gaczkowską i p. Ilonę Dmochowską.

    Po części oficjalnej goście zostali poczęstowani słodkościami. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom upominki. 

CHOINKA NOWOROCZNA

2018-01-18

Znalezione obrazy dla zapytania bal karnawałowy tło

 

Program choinki noworocznej - 20.01.2018 r.

10.00 - Rozpoczęcie choinki

10.05 - 12.30 - Zabawa:

  • Animacje z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym;
  • Zabawy i tańce;
  • Spotkanie z chodzącą maskotką Poppy;
  • Stanowiska animacyjne: malowanie twarzy, profesjonalne skręcanie baloników (postacie 3D), zamykanie w bańce mydlanej;
  • Wata cukrowa i Popcorn.

12.30 - 13.00 - Spotkanie z Mikołajem.

13.00 - 16.00 - Dyskoteka poprowadzona przez DJ’a z najmodniejszymi hitami, w tym: gry i zabawy.

                                 Znalezione obrazy dla zapytania bal karnawałowy tło