Poniedziałek, 2017-12-18

2017-12-05

Znalezione obrazy dla zapytania ZEBRANIE Z RODZICAMI

DRODZY RODZICE!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI 7 GRUDNIA 2017 R.

Lp.

„VII”

KONKURS ORTOGRAFICZNY POD PATRONATEM KURATORA PODLASKIEGO

2017-12-05

Dnia 5 grudnia odbył się w Szkole Podstawowej w Rydzewie KONKURS ORTOGRAFICZNY pod patronatem Kuratora Podlaskiego o tytuł „MISTRZ ORTOGRAFII” .

Komisja w składzie:

Bożena Godlewska – nauczyciel Gimnazjum Publicznym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Miastkowie

Elżbieta Bazydło – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Rydzewie

Ewa Mostył – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Rydzewie

przyznała tytuł:

„Mistrz Ortografii” - Zuzannie Kabacik uczennica kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Miastkowie.

"Wicemistrz Ortografii" - Julia Witkowska  uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Rydzewie.

Wyróżnieni uczniowie oraz uczestniczący w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy imponującej wiedzy w dziedzinie ortografii.

ANDRZEJKI 2017

2017-11-29
Powiększ zdjęcie

W dniu 28 listopada w szkole odbyły się andrzejki, podczas których uczniowie oddziałów 0 – VII mogli wyruszyć w świat magii i czarów.

Uczniowie Samorządu Uczniowskiego  przygotowali wiele ciekawych wróżb. Wcielili się we wróżbitów i pomogli w przepowiadaniu przyszłości. Dzieci mogły wywróżyć sobie, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości, jakie imię będzie miała ukochana osoba, czy dopisze im szczęście. Nie zabrakło też wyprowadzania butów za drzwi, wróżenia z tajemniczych kubeczków i obrazków.

Podczas andrzejkowego spotkania nie mogło zabraknąć też dyskoteki. Przy wspaniałej muzyce wszyscy bawili się doskonale! Było bardzo miło i wesoło.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

2017-11-09
Powiększ zdjęcie

9 listopada 2017 r. przedszkolaki z oddziału  „0A” wzięły  udział w  dziewiątej już edycji „Akademii Przedszkolaka" w Łomży. Wspólnie z innymi dziećmi z placówek szkolnych i przedszkolnych zostali pasowani na studentów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości  w Łomży. W trakcie pierwszego spotkania były występy artystyczne, egzaminy, uścisk dłoni Rektora i pasowanie berŁem rektorskim na studenta.

Nasze przedszkolaki wystąpiły z repertuarem „ Ja jestem żabka” i tak zachwyciły publiczność oraz organizatorów, że po występie artystycznym udzieliły wywiadu do radia RMF MAXXX w Łomży.

II GMINNY KONKURS WIEDZY LOKALNEJ

2017-11-13
Powiększ zdjęcie

W sobotę, 12 listopada został rozstrzygnięty II Gminny Konkurs Wiedzy Historii Lokalnej. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie. Nasze uczennice zdobyły zaszczytne miejsca:

I miejsce - Julia Witkowska kl. VI

III miejsce - Eliza Bielacka kl.VI