Kalendarium

Niedziela, 2017-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Statystyki

  • Odwiedziny: 146485
  • Do końca roku: 252 dni
  • Do wakacji: 61 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

KONKURS WIELKANOCNY " NAJŁADNIEJSZA DEKORACJA ŚWIĄTECZNA SALI LEKCYJNEJ"

2017-04-12
Powiększ zdjęcie

        W szkole odbył się konkurs wielkanocny "Najładniejsza dekoracja świąteczna sali lekcyjnej". Wzięły w nim udział klasy 0 - VI. Komisja przyznała wszystkim klasom I miejsce, gdyż każda sala lekcyjna była udekorowana najładniej. Wszyscy uczniowie starali się, jak najlepiej przystroić salę , w której się uczą. Dzieci otrzymały dyplomy i słodkie nagrody. 

PRZEDSZKOLAKI I PISANKI

2017-04-11
Powiększ zdjęcie

          Do oddziału zerowego zawitała pani Marta Brzostek,która pokazała, w jaki sposób upiększa jajka, aby zdobiły nasze stoły i cieszyły oczy. Dzieci chętnie przystapiły do działania i stworzyły swoje piękne pisanki. Wycinały i malowały wzorki. Miały wiele ciekawych pomysłów. W ten sposób powstały unikalne dekoracje świąteczne.

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "BAJE, BAJKI BAJECZKI"

2017-04-07

          Recytatorzy reprezentowali szkołę na gminnym Konkursie Recytatorskim "Baje, bajki, bajeczki", który odbył się  w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie. Uczniowie deklamowali utwory znanych poetów polskich.

Zdobyliśmy następujące miejsca:

I miejsce - Maja Dmoch kl. I 

I miejsce - Patryk Jankowski - kl. V

III miejsce - Amelia Kurpiewska kl. III

      Maja Dmoch i Patryk Jankowski zakwalifikowali się na etap powiatowy, który odbędzie się 27 kwietnia w Piątnicy.

GRATULUJEMY!

 

PALMY WIELKANOCNE

2017-04-05
Powiększ zdjęcie

       5 kwietnia naszych przedszkolaków odwiedziła pani Ania, która opwiedziała dzieciom o obchodach Świąt Wielkanocnych na Kurpiach, a następnie pokazała i wspólnie wykonała z najmłodszymi palmę wielkanocną.

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

2017-04-04
Powiększ zdjęcie

      Dzieci z oddziałów zerowych brały udział w programie „Czyste powietrze wokół nas”. Miały możliwość zwrócenia uwagi na zanieczyszczenia, jakie znajdują się na naszej planecie. Zrozumiały, jak ważne jest czyste powietrze dla życia człowieka.